Nasza firma posiada dość spory zakres usług dostosowany do Państwa wymagań.

Standardowe sprzątanie hoteli obejmuje:

ścieranie kurzy na stołach, parapetach i grzejnikach, odkurzanie wykładzin oraz dywanów w pokojach i holu hotelowym, bieżące opróżnianie koszy na śmieci

 i popielniczek, zmianę pościeli, sprzątanie toalet, ścielenie łóżek, utrzymywanie czystości w łazienkach, wymianę ręczników, mycie okien i witryn, sprzątanie aneksów kuchennych.

Dołożymy wszelkich starań o profesjonalne podejście do wykonywanej usługi, co z pewnością przełoży się na poprawę wizerunku Państwa obiektu, a wszystko z zachowaniem bezkonkurencyjnych cen naszych usług.

Zawsze korzystamy z własnej chemii. Wykorzystujemy własny sprzęt i środki firmy Kärcher, Voigt, Fm oraz innych bardziej lub mniej znanych światowych marek.

Ofertę swoją kierujemy do właścicieli firm prowadzących biura w Kołobrzegu, dla których higiena i czystość są ważnym elementem wpływającym na wizerunek firmy, a także poprawia efektywność jej pracowników.

Sprzątanie biur jest dla nas czymś więcej niż przetarcie mebli i odkurzaniem podłóg. Poza standardowymi pracami oferujemy więc szereg dodatkowych usług, dzięki którym w siedzibie Państwa firmy zawsze będzie panował ład i porządek. W ramach naszych działań czyścimy nie tylko gabinety i pokoje pracownicze, lecz także kuchnie, łazienki oraz różnego rodzaju pomieszczenia socjalne.

Grafik i rodzaj usług dostosowujemy do Państwa potrzeb, jak i warunków lokalnych.

Zakres prac przy sprzątaniu biur, sprzątanie podstawowe:

mycie i dezynfekcja toalet i łazienek, sprzątanie kuchni, jadalni, zebranie i mycie naczyń, sprzątanie szatni, zamiatanie podłóg, odkurzanie wykładzin,

mycie podłóg środkami odpowiednimi dla danej powierzchni, przecieranie kurzu oraz nabłyszczanie, czyszczenie sprzętu biurowego,
usuwanie zabrudzeń z mebli biurowych, mycie drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, wynoszenie śmieci, czyszczenie pojemników na śmieci, inne usługi według życzeń.

Usługi wyceniane są w odpowiedzi na zapytania ofertowe lub po spotkaniu z klientem w miejscu, którego ma dotyczyć wycena. Każda wycena zależna jest od kilku istotnych czynników takich jak:

rodzaj sprzątanej powierzchni, metraż powierzchni, której ma dotyczyć oferta, częstotliwość sprzątania, rodzaj potrzebnych środków czystości, indywidualne potrzeby klienta.

Ceny naszych usług ustalane są bezpośrednio po zapoznaniu się klienta z naszą ofertą. Wykazujemy się sporą elastycznością, dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Sprzątanie poremontowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę sprzątania poremontowego, które obejmuje takie obiekty jak: domy, mieszkania czy innego typu nieruchomości znajdujące się na terenie Kołobrzegu bądź okolic. W trakcie sprzątania wykorzystujemy specjalne środki czyszczące, które pozwolą na usunięcie najcięższego zabrudzenia.

Oczywiście zakres czynności zawsze jest uzgadniany i dostosowany do Państwa potrzeb. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie, ustalając wszelakie czynności przed podjęciem prac.

Oferujemy także:

zaopatrywanie sanitariów w środki higieniczne (papier toaletowy, ręczniki, mydło), utrzymywanie czystości sprzętu AGD, mycie kontaktów i włączników, wycieranie listew przypodłogowych, odkurzanie tapicerki meblowej, zapieranie plam na wykładzinach oraz okresowe ich pranie, usuwanie pajęczyn, przekazywanie przełożonym informacji o gotowych pokojach, informowanie przełożonych o brakach w wyposażeniu i usterkach w pokojach.

Dodatkowo pracownicy przeszkoleni będą z zakresu BHP.

Jakość wykonywanych przez nich obowiązków będzie okresowo kontrolowana przez naszą firmę tak, aby móc uniknąć jakichkolwiek nieporozumień względem czystości.